Biuro

Ekspresy do biura

NIVONA 858 – POŻĄDANA NOWOCZESNOŚĆ

Elegancki design i szlachetna stal – doskonały smak kawy, a przy tym wyjątkowy wygląd urządzenia. W biurze liczy się najmniejszy szczegół, dlatego warto wybrać taki ekspres, który będzie doskonale wpisywał się w całość wnętrza. NIVONA 858 posiada funkcje oszczędzania prądu, pięciostopniowy wybór mocy aromatu, funkcję OneTouch „Spumatore Duo” do cappuccino i możliwość zaprogramowania 9 przepisów na kawę. To niezawodny ekspres, który zadba o każdą przerwę w pracy.

Biuro
Ekspresy do biura

CARIMALI ARMONIA SMART – WYDAJNOŚĆ I KAWA W KAŻDYM WYDANIU

CARIMALI ARMONIA SMART Ekspres CARIMALI ARMONIA SMART jest w stanie w przeciągu godziny przygotować 120 filiżanek espresso. Pracownicy dużych firm mogą zatem bez ograniczeń korzystać z doskonale przygotowanego napoju na bazie świeżo zmielonych ziaren. 24 możliwości produktowe, czyli otrzymujemy taką kawę, na jaką mamy w tym momencie ochotę. Latte, cappuccino, espresso, americano… lista jest bardzo długa.

Ekspresy do biura

AULIKA TOP RI – INNOWACYJNY POD KAŻDYM WZGLĘDEM

AULIKA TOP RI O tym, jaki potencjał drzemie w tym urządzeniu, trzeba się przekonać samemu. System OneTouch „Cappuccino”, możliwość przygotowywania dwóch napojów jednocześnie, przystosowanie do podłączenia stałego źródła wody – to wszystko sprawia, że kawa powstaje jeszcze szybciej i smakuje jeszcze lepiej.

Oferta

Oferujemy szeroki wachlarz ekspresów do kawy, takich marek jak SAECO, JURA, NIVONA, HLF, CARIMALI i SANREMO. Poniżej kilka TOP urządzeń - Jesteś zainteresowany pełną ofertą? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami!

Aktualności

Treść po scrollowaniu i czasie
Zamknij
0
99000
5000

Please publish modules in offcanvas position.

Cookies settings