Dom

Ekspres do domu

NIVONA 757 – KLASYKA W EKSKLUZYWNEJ ODSŁONIE

NIVONA 757 Ekspres o niewielkich rozmiarach, niezwykle elegancki, w kolorze czerni lub srebra doskonale sprawdzi się w małych kuchniach lub tam, gdzie chcemy zaoszczędzić jak najwięcej miejsca. Został wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje, które pozwalają na przygotowanie wyśmienitej kawy w domowych warunkach. Posiada m.in.: pasywną tackę na filiżanki, możliwość wyboru stopnia zmielenia kawy przez stożkowy młynek czy też funkcję do przygotowywania cappuccino „Spumatore”, dzięki której delikatność tej niezwykłej kawy będzie jeszcze intensywniej odczuwalna.

Dom
Ekspres do domu

JURA IMPRESSA F85 – MINIMALIZM O NIEZWYKŁYM POTENCJALE

JURA IMPRESSA F85 Zachwycający design, który świetnie odnajdzie się w kuchniach nowoczesnych i minimalistycznych. Biel w połączeniu ze srebrnym wykończeniem to zestaw doskonały. Przejrzysty wyświetlacz TFT ułatwia wybór rodzaju przygotowywanej kawy. Dzięki temu ekspresowi może powstać delikatne cappuccino, mleczne latte i mocne espresso. Każda chwila może teraz mieć smak kawy.

Ekspres do domu

SAECO LIRYKA – KAWA BEZ OGRANICZEŃ

SAECO LIRYKA Niewielkie rozmiary ekspresu nie przeszkodziły producentom w umieszczeniu w nim dużych zbiorników na wodę i kawę. Niezaprzeczalnym atutem jest również większa niż w przypadku innych ekspresów domowych taca ociekowa. Najważniejsze jednak jest to, że przygotowanie wyśmienitego cappuccino czy też pobudzającego espresso zajmie za jego pomocą kilka chwil. Automatyczny system spieniania mleka, intuicyjne menu i wiele innych ciekawych funkcji.

Oferta

Oferujemy szeroki wachlarz ekspresów do kawy, takich marek jak SAECO, JURA, NIVONA, HLF, CARIMALI i SANREMO. Poniżej kilka TOP urządzeń - Jesteś zainteresowany pełną ofertą? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami!

Aktualności

Treść po scrollowaniu i czasie
Zamknij
0
99000
5000

Please publish modules in offcanvas position.

Cookies settings