Kawiarnia / Restauracja

Ekspresy kawa

SANREMO ZOE COMPACT – NOWOCZESNA KAWIARNIA I TRADYCYJNY SMAK KAWY

SANREMO ZOE COMPACT W każdej kawiarni niezbędny jest dobry ekspres, który będzie przygotowywał kawę tak smaczną, że klient zechce pojawiać się u nas każdego poranka. SANREMO ZOE COMPACT to połączenie nowoczesnego designu i doskonałego smaku kawy, której aromat będzie witał klientów od wejścia. Ekspres o tak kompaktowych kształtach doskonale spisze się w kawiarni, gdzie ważna jest przestrzeń oraz miejsce do pracy. Kawa, która oczarowuje.

Ekspresy do kawiarni, restauracji
Ekspresy kawa

HLF TCM G2 – WŁOSKA JAKOŚĆ I SMAK

HLF TCM G2 Kompleksowo wyposażony ekspres do kawy włoskiej marki, która swoim doświadczeniem pragnie podzielić się ze wszystkimi smakoszami kawy na całym świecie. Ekran dotykowy sprawia, że przygotowywanie napoju masz cały czas pod kontrolą, a wybór odpowiedniego programu jest niezwykle prosty. Twoja kawiarnia zasługuje na najlepsze wyposażenie, a Twój klient na aromatyczną i doskonałą kawę.

Ekspresy kawa

SANREMO ROMA – ELEGANCJA I ESTETYKA

SANREMO ROMA Ekspres dla bardzo wymagających klientów, oprócz dobrej kawy ceniących sobie design i szyk, jakim wyróżnia się sprzęt, który jest ozdobą ich restauracji czy kawiarni. Duża dbałość o detale, niektóre z elementów są podświetlane, co znacząco ułatwia korzystanie z ekspresu przy ograniczonym świetle. TCS System zapewnia wysoki poziom stabilności cieplnej (+/– 0,5°C). Urządzenie ma wszystko, czego potrzebujesz Ty i Twoi klienci.

Oferta

Oferujemy szeroki wachlarz ekspresów do kawy, takich marek jak SAECO, JURA, NIVONA, HLF, CARIMALI i SANREMO. Poniżej kilka TOP urządzeń - Jesteś zainteresowany pełną ofertą? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami!

Aktualności

Treść po scrollowaniu i czasie
Zamknij
0
99000
5000

Please publish modules in offcanvas position.

Cookies settings